Skip to content
detsky-hnev-webinar2
Online

Detský hnev (Webinár)

Mgr. Romana Mrázová
Online odkiaľkoľvek

Kúpiť lístok - 12 EUR

O čom webinár bude:

Detský hnev je jedna z najviac „prepieraných“ tém medzi rodičmi. Frustruje nás, trápi, hnevá… Ako ho zvládnuť? Ako pomôcť našim deťom zvládať ich hnev a vôbec ako ho máme zvládať my – rodičia? Ako naň reagovať, aby celá situácia nedopadla ešte horšie ako si želáme? Ako deti naučiť správať sa „normálne“?
Pozývam vás na webinár o detskom hneve. Webinár je pre rodičov detí všetkých vekových kategórií. Pozrieme sa HNEVU na zúbok- čo je to za pocit, aký má význam a čo ho spúšťa, ako zvládame hnev my rodičia, čo pri detskom hneve robiť ale aj nerobiť , ako hnevu zadať hranice, ale aj techniky na ukľudnenie.
Po registrácii obdržíte email s linkom na pripojenie sa k webináru.

Pre koho je webinár určený:

Je zameraný pre rodičov detí všetkých vekových kategórií.

Koľko bude webinár stáť:

Cena Webinára je 12 Eur.

Ako dlho bude webinár trvať:

Dĺžka webinára je  1 a pol hodiny v závere s priestorom na Vaše otázky.

Kto sa Vám bude venovať:

Mgr. Romana Mrázová

Psycholog - Romana Mrazova

Som klinický a dopravný psychológ, KBT psychoterapeut a rodinný terapeut v zameraní na vzťahovú väzbu. Vďaka vlastnej súkromnej praxi mám bohaté skúsenosti v riešení rôznych typov problémov od širokej škály porúch až po bežné životné problémy. Osobne sa ale v terapii zameriavam najmä na problémy detí ako sú výchovné problémy, problémy so spánkom, spracovanie rozvodovej situácie, rôzne neurotické prejavy ako tiky, pomočovanie, bolesti hlavy a brucha nefyziologického základu, rôzne typy strachov a úzkostí a i.