Skip to content
webinar-detsky-hnev

Ako zvládnuť detský hnev (Workshop)

Mgr. Romana Mrázová
Online cez platformu Google Meet

Kúpiť lístok - 30 EUR

O čom webinár bude:

Detský hnev je jedna z najviac „prepieraných“ tém medzi rodičmi. Frustruje nás, trápi, hnevá… snažíme sa naň nájsť riešenie, ale hlavne nechceme, aby tu bol! Alebo aspoň nie v takej miere alebo forme ako ho s našimi deťmi zažívame.

Ako to zvládnuť? Ako pomôcť našim deťom zvládať ich hnev a vôbec ako to máme zvládať my – rodičia? Ako na to reagovať, aby celá situácia nedopadla ešte horšie ako si želáme? Ako situáciu korigovať tak, aby som z nej nevyšla/nevyšiel vždy ako zbitý pes?

Pamätám si, ako som pri prvých prejavoch hnevu svojho syna ostala paralyzovaná a nevedela som ako zareagovať…A čím viac ho bolo, tým viac som sa cítila bezmocná. Veľmi dobre tie pocity poznám. Preto vás pozývam na workshop v online priestore zameraný práve na tieto nezodpovedané otázky.

Pozrieme sa HNEVU na zúbok- čo je to za pocit, aký má význam a čo ho spúšťa, ako zvládame hnev my rodičia, čo pri detskom hneve robiť ale aj nerobiť , ako hnevu zadať hranice ale aj techniky na ukľudnenie.

Pre koho je webinár určený:

Je zameraný pre rodičov detí všetkých vekových kategórií.

Koľko bude webinár stáť:

Cena Webinára po zľave je 30 Eur.

Ako dlho bude webinár trvať:

Dĺžka webinára je 2 2 a 1/2 hodiny v závere s priestorom na voľnú diskusiu.

Ako bude webinár prebiehať:

Webinár sa bude odohrávať online formou v úzkom kruhu (max.8) ľudí, aby každý z vás dostal dostatok priestoru na svoje otázky a ich zodpovedanie.

Čo si pripraviť na webinár:

  1. počítač alebo notebook s mikrofónom (výhodou je mať samostatne pripojiteľné slúchadlá).
  2. dobré pripojenie k internetu
  3. Tiché a nerušivé miesto, kde budete mať súkromie.
  4. Pero a papier

Viac informácii o tom čo je webinár a ako si nastaviť Váš počítač sa dozviete tu.

Kto sa Vám bude venovať:

Mgr. Romana Mrázová

Psycholog - Romana Mrazova

Som klinický a dopravný psychológ, KBT psychoterapeut a rodinný terapeut v zameraní na vzťahovú väzbu. Vďaka vlastnej súkromnej praxi mám bohaté skúsenosti v riešení rôznych typov problémov od širokej škály porúch až po bežné životné problémy. Osobne sa ale v terapii zameriavam najmä na problémy detí ako sú výchovné problémy, problémy so spánkom, spracovanie rozvodovej situácie, rôzne neurotické prejavy ako tiky, pomočovanie, bolesti hlavy a brucha nefyziologického základu, rôzne typy strachov a úzkostí a i.